ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
HP Victus Gaming 16-s0017nt (7Z587EA)(16GB/512SSD/DOS) Notebook
Ekran Boyutu
16.1 İnç
Bellek (RAM)
16 GB
USB Type-C İle Hızlı Şarj
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 16.1 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Kamera Özellikleri | Gürültü Engelleme HP True Vision 1080p FHD Kapatılabilir 2 Adet Mikrofon |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Kalınlık | 23.9 mm |
| Ağırlık | 2.30 kg |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Bluetooth Özellikleri | 5.3 |
| HDMI Versiyonu | HDMI 2.1 |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | Oyun |
| Ürün Ailesi | HP Victus Gaming |
| Ürün Serisi | 16-s000 |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Parlaklığı | 250 Nit |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Ekran Diğer Özellikler | %45 NTSC İnce Çerçeve %83.4 Ekran Gövde Oranı |
| Genişlik | 369.0 mm |
| Derinlik | 259.4 mm |
| Renk | Koyu Gri |
| İşlemci Markası | AMD |
| İşlemci Serisi | AMD Ryzen 7 |
| İşlemci Modeli | AMD Ryzen 7 7840HS |
| İşlemci Temel Frekans | 3.80 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.10 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| İşlemci Çekirdeği | 8 Adet |
| Sanal Çekirdek | 16 Adet |
| İşlemci Önbellek | 16 MB |
| Transistör Mesafesi | 4 nm |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 54.0 W |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Toplam Bellek Yuvası | 2 Adet |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 512 GB |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| GPU Markası | NVIDIA |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| GPU Çekirdek Hızı | 1605 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 2370 MHz |
| GPU Transistör Mesafesi | 4 nm |
| GPU Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Bellek Arayüzü | 96 bit |
| GPU Çıkış Yılı | 2023 1. Çeyrek |
| GPU Diğer Özellikler | DirectX 12 Ultimate DLSS 3 (Super Resolution + Frame Generation) NVIDIA GPU Boost NVIDIA Reflex PCI Express Gen 4 Resizable BAR Vulkan 4.6 5th Generation NVIDIA Decoder |
| GPU Bellek Miktarı | 6 GB |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 3 |
| USB 3.x Özellikleri | 1 x Uyku Modunda Şarj Desteği |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 1 |
| USB Type-C Özellikleri | DisplayPort 1.4a Uyku Modunda Şarj Desteği |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Klavye Özellikleri | Tek Bölgeli RGB Aydınlatma |
| Pil Gücü | 70.0 Wh |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer) Azami Çalışma Süresi:7 Saat 45 dk. 30 Dakikada Yaklaşık %50 Şarj |
| Diğer Özellikler | Bang & Olufsen Ses Sistemi Güvenilir Platform Modülü (TPM) HP Audio Boost Kızılötesi Isı Sensörü 2 Adet Hoparlör |
| Pil Hücre Sayısı | 4 Hücreli |
| Dahili Grafik Modeli | AMD Radeon 780M |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | AMD Free Sync Technology DirectX 12 DisplayPort 2.1 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Hızlı Şarj Özelliği | Var |
| Dahili Grafik Temel Frekans | 2700 MHz |
| Wi-Fi Diğer Özellikler | HP Genişletilmiş Menzil Modern Bekleme Modu (Bağlı) |