ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
HP OMEN MAX Gaming 16-ah0004nt (B92QMEAHMF54) Notebook
Ekran Boyutu
16.0 İnç
Bellek (RAM)
48 GB
USB Type-C İle Hızlı Şarj
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Gövde Malzemesi | Alüminyum (Alt) |
| Ekran Boyutu | 16.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1600 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 240 Hz |
| Kamera Özellikleri | Gürültü Engelleme HP True Vision 1080p FHD Kızılötesi Kapatılabilir 2 Adet Kamera |
| Bellek (RAM) | 48 GB |
| Kalınlık | 24.8 mm |
| Ağırlık | 2.68 kg |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home |
| Bluetooth Özellikleri | 5.4 |
| HDMI Versiyonu | HDMI 2.1 |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | Oyun |
| Ürün Ailesi | HP OMEN MAX Gaming |
| Ürün Serisi | 16-ah00 |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | QHD+ |
| Ekran Parlaklığı | 500 Nit |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:10 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Düşük Mavi Işık | Var |
| Değişken Yenileme Hızı Özellikleri | NVIDIA G-SYNC |
| Ekran Diğer Özellikler | İnce Çerçeve %100 sRGB 3 ms Tepki Süresi |
| Genişlik | 356.5 mm |
| Derinlik | 269.0 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core Ultra 9 |
| İşlemci Modeli | Intel Core Ultra 9 275HX |
| İşlemci Temel Frekans | 2.70 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.40 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2025 |
| İşlemci Çekirdeği | 24 Adet |
| Sanal Çekirdek | 24 Adet |
| İşlemci Önbellek | 36 MB |
| Transistör Mesafesi | 3 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Idle States Intel Adaptix Technology Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel SpeedStep Intel Thread Director Intel Turbo Boost 2.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Intel® Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel® Turbo Boost Max Technology 3.0 Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Frekansı | 5600 MHz |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Toplam Bellek Yuvası | 2 Adet |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 4 TB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| GPU Markası | NVIDIA |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| GPU Çekirdek Hızı | 1597 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 2160 MHz |
| GPU Transistör Mesafesi | 4 nm |
| GPU Bellek Türü | GDDR7 |
| GPU Bellek Arayüzü | 256 bit |
| GPU Çıkış Yılı | 2025 1. Çeyrek |
| GPU Diğer Özellikler | AI Cores 328 AI Performance (INT8) 363 TOPS DirectX 12 Ultimate DLSS 4 NVIDIA GPU Boost NVIDIA Reflex 2 PCI Express Gen 5 Resizable BAR Vulkan RT API & OpenGL 4.6 3x 9th Generation NVIDIA Decoder |
| GPU Bellek Miktarı | 24 GB |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 2 |
| USB 3.x Özellikleri | 10 Gbps Veri Aktarım Hızı |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 2 |
| USB Type-C Özellikleri | DisplayPort 2.1 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) Uyku Modunda Şarj Desteği 40 Gbps Veri Aktarım Hızı |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | 2.5 Gbps |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Klavye Özellikleri | Bağımsız RGB Aydınlatmalı Tuşlar Tüm Tuşlara Aynı Anda Basabilme |
| Pil Gücü | 83.0 Wh |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer) 30 Dakikada Yaklaşık %50 Şarj |
| Diğer Özellikler | DTS X Ultra Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM) HP Audio Boost HyperX Kızılötesi Isı Sensörü 2 Adet Hoparlör |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 8 x Performans Çekirdeği (2.7 - 5.4 GHz) 16 x Verimlilik Çekirdeği (2.1 - 4.6 GHz) |
| Pil Hücre Sayısı | 6 Hücreli |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Graphics |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.9 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | AV1 Encode/Decode DirectX 12 GPU Peak TOPS (Int8) 8 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode Intel Quick Sync Video OpenCL 3.0 OpenGL 4.5 VP9 Bitstream & Decoding X-cores 4 |
| Verimlilik Çekirdeği Düşük Frekansı | 2.10 GHz |
| Verimlilik Çekirdeği Turbo Frekansı | 4.60 GHz |
| Hızlı Şarj Özelliği | Var |
| Dahili Grafik Temel Frekans | 300 MHz |
| NPU (Sinirsel İşlem Birimi) | Intel AI Boost |
| NPU Diğer Özellikler | NPU Peak TOPS (Int8) 13 Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği |