ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
HP EliteBook 865 G10 (8A3Z7EA02) Notebook
Ekran Boyutu
16.0 İnç
Bellek (RAM)
32 GB
USB Type-C İle Hızlı Şarj
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 16.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Kamera Özellikleri | Kapatılabilir 2 Adet Mikrofon 5 MP Kızılötesi |
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Kalınlık | 19.2 mm |
| Ağırlık | 1.73 kg |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Bluetooth Özellikleri | 5.3 |
| HDMI Versiyonu | HDMI 2.0 |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | Genel Kullanım |
| Ürün Ailesi | HP EliteBook |
| Ürün Serisi | EliteBook 865 G10 |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD+ |
| Ekran Parlaklığı | 1000 Nit |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:10 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Ekran Diğer Özellikler | %100 sRGB HP Sure View Tümleşik Gizlilik Ekranı |
| Genişlik | 358.7 mm |
| Derinlik | 251.0 mm |
| Renk | Gümüş |
| İşlemci Markası | AMD |
| İşlemci Serisi | AMD Ryzen 9 |
| İşlemci Modeli | AMD Ryzen 9 7940HS |
| İşlemci Temel Frekans | 4.00 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.20 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| İşlemci Çekirdeği | 8 Adet |
| Sanal Çekirdek | 16 Adet |
| İşlemci Önbellek | 16 MB |
| Transistör Mesafesi | 4 nm |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 54.0 W |
| İşlemci Teknolojileri | AMD EXPO Memory Overclocking Technology Curve Optimizer Voltage Offsets Precision Boost 2 Precision Boost Overdrive |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Toplam Bellek Yuvası | 2 Adet |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 2 TB |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Yok |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 3 |
| USB 3.x Özellikleri | 1 x Uyku Modunda Şarj Desteği 5 Gbps Veri Aktarım Hızı |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 2 |
| USB Type-C Özellikleri | DisplayPort 1.4 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) Uyku Modunda Şarj Desteği 40 Gbps Veri Aktarım Hızı |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery |
| HDMI | Var |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Klavye Özellikleri | Sıvı Dökülmesine Dirençli |
| Pil Gücü | 76.0 Wh |
| Pil Özellikleri | Li-Ion (Lityum-İyon) |
| Diğer Özellikler | Bang & Olufsen Ses Sistemi Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 Adet Hoparlör |
| Pil Hücre Sayısı | 6 Hücreli |
| Dahili Grafik Modeli | AMD Radeon 780M |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 2.8 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | DirectX 12 DisplayPort 2.1 |