ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
GameRaider FLUX GR16 Notebook (R960180S32C-TR001)
Ekran Boyutu
16.0 İnç
Bellek (RAM)
32 GB
USB Type-C İle Hızlı Şarj
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 16.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1600 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 180 Hz |
| Kamera Özellikleri | HD |
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Ağırlık | 2.20 kg |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Bluetooth Özellikleri | 5.3 |
| HDMI Versiyonu | HDMI 2.1 |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | Oyun |
| Ürün Ailesi | GameRaider FLUX |
| Ürün Serisi | FLUX GR16 |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | QHD+ |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:10 |
| Ekran Diğer Özellikler | 100% DCI-P3 |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | AMD |
| İşlemci Serisi | AMD Ryzen 9 |
| İşlemci Modeli | AMD Ryzen 9 8940HX |
| İşlemci Temel Frekans | 2.40 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.30 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2025 |
| İşlemci Çekirdeği | 16 Adet |
| Sanal Çekirdek | 32 Adet |
| İşlemci Önbellek | 64 MB |
| Transistör Mesafesi | 5 nm |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 55 W |
| İşlemci Teknolojileri | AMD Enhanced Virus Protection (NX bit) |
| Bellek Frekansı | 5200 MHz |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Artırılabilir Bellek | Var |
| Azami Bellek Desteği | 64 GB |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 2 TB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| GPU Markası | NVIDIA |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 5060 115W |
| GPU Çekirdek Hızı | 1455 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 2497 MHz |
| GPU Transistör Mesafesi | 3 nm |
| GPU Bellek Türü | GDDR7 |
| GPU Bellek Arayüzü | 128 bit |
| GPU Çıkış Yılı | 2025 2.Çeyrek |
| GPU Diğer Özellikler | DirectX 12 Ultimate DLSS 4 NVIDIA GPU Boost NVIDIA Reflex 2 PCI Express Gen 5 Resizable BAR Vulkan RT API & OpenGL 4.6 1x 9th Generation NVIDIA Decoder |
| GPU Bellek Miktarı | 8 GB |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 3 |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 2 |
| USB Type-C Özellikleri | Display Port |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery 100W (x1) |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | 2.5 Gbps |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Klavye Özellikleri | RGB Aydınlatma (16M Renk) |
| Pil Gücü | 80.0 Wh |
| Dahili Grafik Modeli | AMD Radeon 610M |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | AMD FreeSync AMD SmartAccess Memory AMD SmartShift MAX DirectX 12 DisplayPort 2.0 Graphics Core 2 HDCP 2.1 HDMI 2.1 |
| Kart Okuyucu | Var |
| Dahili Grafik Temel Frekans | 2200 MHz |
| Mini DisplayPort | Var |
| Kart Okuyucu Özellikleri | SD Kart Okuyucu |