ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Game Garaj Slayer R9T-5060 C7 Notebook
Ekran Boyutu
16.0 İnç
Bellek (RAM)
16 GB
USB Type-C İle Hızlı Şarj
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| Ekran Boyutu | 16.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1600 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 300 Hz |
| Kamera Özellikleri | Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) FHD Kızılötesi |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Kalınlık | 24.8 mm |
| Ağırlık | 2.20 kg |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Bluetooth Özellikleri | 5.2 |
| HDMI Versiyonu | HDMI 2.1 |
| HDMI Özellikleri | FRL Desteği |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | Oyun |
| Ürün Ailesi | Game Garaj Slayer |
| Ürün Serisi | Slayer R9 |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | QHD+ |
| Ekran Parlaklığı | 500 Nit |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:10 |
| Ekran Diğer Özellikler | %100 sRGB 1200:1 Kontrast |
| Genişlik | 256.7 mm |
| Derinlik | 252.7 mm |
| Renk | Koyu Gri |
| İşlemci Markası | AMD |
| İşlemci Serisi | AMD Ryzen 9 |
| İşlemci Modeli | AMD Ryzen 9 8945HX |
| İşlemci Temel Frekans | 2.50 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.40 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2025 |
| İşlemci Çekirdeği | 16 Adet |
| Sanal Çekirdek | 32 Adet |
| İşlemci Önbellek | 64 MB |
| Transistör Mesafesi | 5 nm |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 55 W |
| İşlemci Teknolojileri | AMD EXPO Memory Overclocking Technology Multithreading (SMT) Precision Boost 2 Precision Boost Overdrive |
| Bellek Frekansı | 5200 MHz |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Toplam Bellek Yuvası | 2 Adet |
| Artırılabilir Bellek | Var |
| Azami Bellek Desteği | 64 GB |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 1 TB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe) |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| GPU Markası | NVIDIA |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 5060 115W |
| GPU Çekirdek Hızı | 1455 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 2497 MHz |
| GPU Transistör Mesafesi | 3 nm |
| GPU Bellek Türü | GDDR7 |
| GPU Bellek Arayüzü | 128 bit |
| GPU Çıkış Yılı | 2025 2.Çeyrek |
| GPU Diğer Özellikler | DirectX 12 Ultimate DLSS 4 NVIDIA GPU Boost NVIDIA Reflex 2 PCI Express Gen 5 Resizable BAR Vulkan RT API & OpenGL 4.6 1x 9th Generation NVIDIA Decoder |
| GPU Bellek Miktarı | 8 GB |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 3 |
| USB 3.x Özellikleri | 5 Gbps Veri Aktarım Hızı |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 2 |
| USB Type-C Özellikleri | 10 Gbps Veri Aktarım Hızı |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery 100W (x1) Power Delivery 140W (x1) |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | 2.5 Gbps |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Klavye Özellikleri | Bağımsız ARGB Aydınlatmalı Tuşlar |
| Pil Gücü | 99.0 Wh |
| Diğer Özellikler | Nahimic 3D Ses 2 Adet Hoparlör |
| Dahili Grafik Modeli | AMD Radeon 610M |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | AMD Enhanced Virus Protection (NX bit) AMD FreeSync AMD SmartShift MAX DirectX 12 Miracast 2 Adet Grafik Çekirdeği |
| Depolama Desteği | 1 x M.2 SSD PCI 4.0 1 x M.2 SSD PCI 5.0 |
| Kart Okuyucu | Var |
| Dahili Grafik Temel Frekans | 2200 MHz |
| Mini DisplayPort | Var |
| Mini DisplayPort Özellikleri | V2.1a |
| Kart Okuyucu Özellikleri | SD Kart Okuyucu |