ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dell Vostro 3520 N2063PVNB3520U14 Notebook
Ekran Boyutu
15.6 İnç
Bellek (RAM)
32 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Kamera Özellikleri | 720p |
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Kalınlık | 22.47 mm |
| Ağırlık | 1.66 kg |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Bluetooth Özellikleri | 5.0 |
| HDMI Versiyonu | HDMI 1.4 |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | Genel Kullanım |
| Ürün Ailesi | Dell Vostro |
| Ürün Serisi | Vostro 3520 |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Genişlik | 358.5 mm |
| Derinlik | 235.6 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i5-1135G7 |
| İşlemci Temel Frekans | 2.40 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.20 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2020 |
| İşlemci Çekirdeği | 4 Adet |
| Sanal Çekirdek | 8 Adet |
| İşlemci Önbellek | 8 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 28 W |
| İşlemci Teknolojileri | Idle States Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Gaussian and Neural Accelerator 2.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Optane Memory Supported Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Turbo Boost 2.0 Intel Virtualization Technology Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.1 Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Frekansı | 3200 MHz |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 512 GB |
| Optik Okuyucu | Yok |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Yok |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 2 |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Pil Gücü | 41.0 Wh |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer) |
| Diğer Özellikler | 2 x 2W Hoparlör |
| Pil Hücre Sayısı | 3 Hücreli |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.3 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | DirectX 12.1 Desteği Intel Clear Video HD Technology Intel Quick Sync Video OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 Desteği |
| USB 2.x | Var |
| USB 2.x Adedi | 1 |
| Kart Okuyucu | Var |
| Kart Okuyucu Özellikleri | SD 3.0 Kart Okuyucu |