ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dell Vostro 3520 N1605PVNB3520UBT93 Notebook
Ekran Boyutu
15.6 İnç
Bellek (RAM)
24 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Kamera Özellikleri | 720p |
| Bellek (RAM) | 24 GB |
| Kalınlık | 22.47 mm |
| Ağırlık | 1.66 kg |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Bluetooth Özellikleri | 5.0 |
| HDMI Versiyonu | HDMI 1.4 |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | Genel Kullanım |
| Ürün Ailesi | Dell Vostro |
| Ürün Serisi | Vostro 3520 (Intel 12.Nesil) |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Parlaklığı | 220 Nit |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Ekran Diğer Özellikler | %45 NTSC |
| Genişlik | 358.5 mm |
| Derinlik | 235.6 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i5-1235U |
| İşlemci Temel Frekans | 3.30 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.40 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| Sanal Çekirdek | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 1 TB |
| Optik Okuyucu | Yok |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Yok |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 1 |
| USB Type-C Adedi | 1 |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Pil Gücü | 41.0 Wh |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer) |
| Diğer Özellikler | 2 x 2W Hoparlör |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 2 x Performans Çekirdeği (4.40 GHz) 8 x Verimlilik Çekirdeği (3.30 GHz) |
| Pil Hücre Sayısı | 3 Hücreli |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics Eligible |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.2 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 |
| USB 2.x | Var |
| USB 2.x Adedi | 1 |
| Kart Okuyucu | Var |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ürün Kodları | N1605PVNB3520U_MTR_SE2722H_BT53 N1611PVNB3520U 026 N5315PVNB3520UBT130 |
| Kart Okuyucu Özellikleri | SD 3.0 Kart Okuyucu |