ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dell Inspiron 5510 I55103310U (32GB/512SSD/DOS) Notebook
Ekran Boyutu
15.6 İnç
Bellek (RAM)
32 GB
USB Type-C İle Hızlı Şarj
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Kamera Özellikleri | 720p |
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Kalınlık | 18.0 mm |
| Ağırlık | 1.63 kg |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Bluetooth Özellikleri | 5.1 |
| HDMI Versiyonu | HDMI 1.4 |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Ailesi | Dell Inspiron |
| Ürün Serisi | Inspiron 5510 |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Parlaklığı | 250 Nit |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Ekran Diğer Özellikler | %45 NTSC |
| Genişlik | 356.1 mm |
| Derinlik | 228.9 mm |
| Renk | Gri |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i5-11320H |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.50 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2021 |
| İşlemci Çekirdeği | 4 Adet |
| Sanal Çekirdek | 8 Adet |
| İşlemci Önbellek | 8 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 35 W |
| İşlemci Teknolojileri | Idle States Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Gaussian and Neural Accelerator 2.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Optane Memory Supported Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Turbo Boost 2.0 Intel Virtualization Technology Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.1 Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 512 GB |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| GPU Markası | NVIDIA |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce MX450 |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce MX450 |
| GPU Çekirdek Hızı | 1395 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 1575 MHz |
| GPU Transistör Mesafesi | 12 nm |
| GPU Bellek Türü | GDDR5/GDDR6 |
| GPU Bellek Arayüzü | 64 bit |
| GPU Çıkış Yılı | 2020 3. Çeyrek |
| GPU Bellek Miktarı | 2 GB |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 2 |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 1 |
| USB Type-C Özellikleri | Display Port Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Pil Gücü | 54.0 Wh |
| Pil Özellikleri | Tümleşik |
| Pil Hücre Sayısı | 4 Hücreli |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics Eligible |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.35 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | DirectX 12.1 Intel Clear Video HD Technology Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 2.0 OpenGL 4.6 |
| Kart Okuyucu | Var |
| Kart Okuyucu Özellikleri | SD Kart Okuyucu |