ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dell Inspiron 15 3525 INS3525562519 Notebook
Ekran Boyutu
15.6 İnç
Bellek (RAM)
16 GB
Hızlı Şarj Özelliği
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Kamera Özellikleri | HD |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Kalınlık | 21.0 mm |
| Ağırlık | 1.68 kg |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home |
| Bluetooth Özellikleri | 5.1 |
| HDMI Versiyonu | HDMI 1.4 |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Ailesi | Inspiron 15 3000 |
| Ürün Serisi | Inspiron 3525 |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Parlaklığı | 250 Nit |
| Panel Tipi | WVA (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Ekran Diğer Özellikler | %45 NTSC İnce Çerçeve |
| Genişlik | 358.5 mm |
| Derinlik | 235.6 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | AMD |
| İşlemci Serisi | AMD Ryzen 5 |
| İşlemci Modeli | AMD Ryzen 5 5625U |
| İşlemci Temel Frekans | 2.30 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.30 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 |
| İşlemci Çekirdeği | 6 Adet |
| Sanal Çekirdek | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek | 16 MB |
| Transistör Mesafesi | 7 nm |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 15 W |
| Bellek Frekansı | 3200 MHz |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Mevcut Bellek Düzeni | 1 x 16 GB |
| Toplam Bellek Yuvası | 2 Adet |
| Artırılabilir Bellek | Var |
| Azami Bellek Desteği | 16 GB |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 512 GB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe) |
| Optik Okuyucu | Yok |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Yok |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 1 |
| USB Type-C | Var |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Pil Gücü | 41.0 Wh |
| Pil Hücre Sayısı | 3 Hücreli |
| Dahili Grafik Modeli | AMD Radeon Graphics |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | 7 Adet Grafik Çekirdeği |
| USB 2.x | Var |
| USB 2.x Adedi | 1 |
| Kart Okuyucu | Var |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Hızlı Şarj Özelliği | Var |
| Dahili Grafik Temel Frekans | 1800 MHz |
| Ürün Kodları | 125034345 |
| Kart Okuyucu Özellikleri | SD Kart Okuyucu |