ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dell Inspiron 14 5430 SI713W165N Notebook
Ekran Boyutu
14.0 İnç
Bellek (RAM)
16 GB
Hızlı Şarj Özelliği
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| Ekran Boyutu | 14.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Kamera Özellikleri | 2 Adet Mikrofon 1080p FHD |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Kalınlık | 17.8 mm |
| Ağırlık | 1.53 kg |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home |
| HDMI Versiyonu | HDMI 1.4 |
| HDMI Özellikleri | FHD @ 60Hz |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | Genel Kullanım |
| Ürün Ailesi | Dell Inspiron 14 |
| Ürün Serisi | Inspiron 14 5430 |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD+ |
| Ekran Parlaklığı | 250 Nit |
| Panel Tipi | WVA (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:10 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Düşük Mavi Işık | Var |
| Ekran Diğer Özellikler | ComfortView (Mavi Işık Filtresi) |
| Genişlik | 314.0 mm |
| Derinlik | 226.6 mm |
| Renk | Gümüş |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i7-1355U |
| İşlemci Temel Frekans | 3.70 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.00 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| Sanal Çekirdek | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Frekansı | 4800 MHz |
| Bellek Türü | LPDDR5 |
| Mevcut Bellek Düzeni | Tümleşik 16 GB |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 512 GB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe) |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Yok |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 2 |
| USB 3.x Özellikleri | USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 1 |
| USB Type-C Özellikleri | Display Port Power Delivery Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) |
| HDMI | Var |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Pil Gücü | 54.0 Wh |
| Pil Özellikleri | Tümleşik 60 Dakikada Yaklaşık %80 Şarj |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği |
| Pil Hücre Sayısı | 4 Hücreli |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics Eligible |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.3 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 |
| Kart Okuyucu | Var |
| Hızlı Şarj Özelliği | Var |
| Kart Okuyucu Özellikleri | SD Kart Okuyucu |