ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Casper
Casper NevoPro P40 NP40.255H-GF00X-G-F Ultrabook
Ekran Boyutu
14.0 İnç
Bellek (RAM)
48 GB
Hızlı Şarj Özelliği
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| Ekran Boyutu | 14.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Kamera Özellikleri | Gürültü Engelleme 720p |
| Bellek (RAM) | 48 GB |
| Kalınlık | 18.1 mm |
| Ağırlık | 1.40 kg |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Bluetooth Özellikleri | 5.3 |
| HDMI Versiyonu | HDMI 1.4 |
| Ürün Tipi | Ultrabook |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Ailesi | Casper NevoPro |
| Ürün Serisi | NevoPro P40 |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Parlaklığı | 300 Nit |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Ekran Diğer Özellikler | %45 NTSC |
| Renk | Gri |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core Ultra 7 |
| İşlemci Modeli | Intel Core Ultra 7 255H |
| İşlemci Temel Frekans | 2.00 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.10 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2025 |
| İşlemci Çekirdeği | 16 Adet |
| Sanal Çekirdek | 16 Adet |
| İşlemci Önbellek | 24 MB |
| Transistör Mesafesi | 3 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Intel Adaptix Technology Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Intel® Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Frekansı | 4800 MHz |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Toplam Bellek Yuvası | 2 Adet |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 1 TB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Yok |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 2 |
| USB 3.x Özellikleri | USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 2 |
| USB Type-C Özellikleri | Thunderbolt 4 (x1) |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Klavye Özellikleri | Sıvı Dökülmesine Dirençli |
| Pil Gücü | 60.0 Wh |
| Pil Özellikleri | Azami Çalışma Süresi:12 Saat |
| Diğer Özellikler | Dolby Ses 2 x 2W Hoparlör |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 2 x Düşük Güçlü Ver.Çekirdeği (700 MHz - 2.50 GHz) 6 x Performans Çekirdeği (2.00 - 5.10 GHz) 8 x Verimlilik Çekirdeği (1.50 - 4.40 GHz) |
| Pil Hücre Sayısı | 3 Hücreli |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Arc 140T |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 2.225 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | AV1 Encode/Decode DirectX 12.2 GPU Peak TOPS (Int8) 74 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode Intel Quick Sync Video Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on GPU Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 Ray Tracing VP9 Bitstream & Decoding X-cores 8 |
| Depolama Desteği | 1 x M.2 SSD PCI 3.0 1 x M.2 SSD PCI 4.0 |
| Kart Okuyucu | Var |
| Verimlilik Çekirdeği Düşük Frekansı | 1.50 GHz |
| Verimlilik Çekirdeği Turbo Frekansı | 4.40 GHz |
| Hızlı Şarj Özelliği | Var |
| NPU (Sinirsel İşlem Birimi) | Intel AI Boost |
| NPU Diğer Özellikler | NPU Peak TOPS (Int8) 13 Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği |
| Darbelere Dayanıklılık | Var |
| Dayanıklılık Standardı | MIL-STD 810H |
| Kart Okuyucu Özellikleri | SD Kart Okuyucu |