ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Casper
Casper Excalibur G870.210H-DF60X-C Notebook
Ekran Boyutu
15.6 İnç
Bellek (RAM)
32 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Gövde Malzemesi | Metal |
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 165 Hz |
| Kamera Özellikleri | 720p |
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Kalınlık | 24.0 mm |
| Ağırlık | 2.50 kg |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | Oyun |
| Ürün Ailesi | Casper Excalibur |
| Ürün Serisi | G870 (DDR5) |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Parlaklığı | 250 Nit |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Ekran Diğer Özellikler | %45 NTSC 3 ms Tepki Süresi |
| Renk | Koyu Gri |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core 5 |
| İşlemci Modeli | Intel Core 5 210H |
| İşlemci Temel Frekans | 2.20 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.80 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2024 |
| İşlemci Çekirdeği | 8 Adet |
| Sanal Çekirdek | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Intel Adaptix Technology Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Intel® Deep Learning Boost MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Frekansı | 4800 MHz |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Toplam Bellek Yuvası | 2 Adet |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 1 TB |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| GPU Markası | NVIDIA |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 5060 115W |
| GPU Çekirdek Hızı | 1455 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 2497 MHz |
| GPU Transistör Mesafesi | 3 nm |
| GPU Bellek Türü | GDDR7 |
| GPU Bellek Arayüzü | 128 bit |
| GPU Çıkış Yılı | 2025 2.Çeyrek |
| GPU Diğer Özellikler | DirectX 12 Ultimate DLSS 4 NVIDIA GPU Boost NVIDIA Reflex 2 PCI Express Gen 5 Resizable BAR Vulkan RT API & OpenGL 4.6 1x 9th Generation NVIDIA Decoder |
| GPU Bellek Miktarı | 8 GB |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 3 |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 1 |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Klavye Özellikleri | RGB Aydınlatma (16M Renk) |
| Pil Gücü | 61.0 Wh |
| Diğer Özellikler | Dolby Digital Ses 2 x 2W Hoparlör |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 4 x Performans Çekirdeği (2.20 - 4.80 GHz) 4 x Verimlilik Çekirdeği (1.60 - 3.60 GHz) |
| Pil Hücre Sayısı | 4 Hücreli |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Graphics |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.4 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | DirectX 12.1 Execution Units 48 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 1 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 |
| Depolama Desteği | 2 x M.2 SSD |
| Verimlilik Çekirdeği Düşük Frekansı | 1.60 GHz |
| Verimlilik Çekirdeği Turbo Frekansı | 3.60 GHz |