ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Casper
Casper Excalibur G870.1362-GX60R-C Notebook
Ekran Boyutu
15.6 İnç
Bellek (RAM)
48 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Gövde Malzemesi | Metal |
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 165 Hz |
| Kamera Özellikleri | 720p |
| Bellek (RAM) | 48 GB |
| Kalınlık | 24.0 mm |
| Ağırlık | 2.50 kg |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | Oyun |
| Ürün Ailesi | Casper Excalibur |
| Ürün Serisi | G870 (DDR5) |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Parlaklığı | 250 Nit |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Ekran Diğer Özellikler | %45 NTSC 3 ms Tepki Süresi |
| Renk | Koyu Gri |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i7-13620H |
| İşlemci Temel Frekans | 3.60 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.90 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| Sanal Çekirdek | 16 Adet |
| İşlemci Önbellek | 24 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Frekansı | 4800 MHz |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Toplam Bellek Yuvası | 2 Adet |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 2 TB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| GPU Markası | NVIDIA |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 5060 115W |
| GPU Çekirdek Hızı | 1455 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 2497 MHz |
| GPU Transistör Mesafesi | 3 nm |
| GPU Bellek Türü | GDDR7 |
| GPU Bellek Arayüzü | 128 bit |
| GPU Çıkış Yılı | 2025 2.Çeyrek |
| GPU Diğer Özellikler | DirectX 12 Ultimate DLSS 4 NVIDIA GPU Boost NVIDIA Reflex 2 PCI Express Gen 5 Resizable BAR Vulkan RT API & OpenGL 4.6 1x 9th Generation NVIDIA Decoder |
| GPU Bellek Miktarı | 8 GB |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 3 |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 1 |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Klavye Özellikleri | RGB Aydınlatma (16M Renk) |
| Pil Gücü | 61.0 Wh |
| Diğer Özellikler | Dolby Digital Ses 2 x 2W Hoparlör |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği |
| Pil Hücre Sayısı | 4 Hücreli |
| Dahili Grafik Modeli | 13.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.5 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 1 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 |
| Depolama Desteği | 2 x M.2 SSD |