ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Asus
Asus TUF Gaming F15 FX506HC-HN011 (32GB/2TBSSD/DOS) Notebook
Ekran Boyutu
15.6 İnç
Bellek (RAM)
32 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Kamera Özellikleri | 720p |
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Kalınlık | 24.3 mm |
| Ağırlık | 2.30 kg |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Bluetooth Özellikleri | 5.2 |
| HDMI Versiyonu | HDMI 2.0b |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | Oyun |
| Ürün Ailesi | Asus TUF Gaming F15 |
| Ürün Serisi | FX506 (2021) |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Parlaklığı | 250 Nit |
| Panel Tipi | IPS Seviyesine Yakın |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Ekran Diğer Özellikler | %45 NTSC %47.34 Adobe RGB %62.50 sRGB |
| Genişlik | 359 mm |
| Derinlik | 256 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i5-11400H |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.50 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2021 |
| İşlemci Çekirdeği | 6 Adet |
| Sanal Çekirdek | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 45 W |
| İşlemci Teknolojileri | Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 2.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Optane Memory Supported Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Virtualization Technology Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 2 TB |
| Optik Okuyucu | Yok |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| GPU Markası | NVIDIA |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 3050 75W |
| GPU Çekirdek Hızı | 1237 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 1600 MHz |
| GPU Transistör Mesafesi | 8 nm |
| GPU Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Bellek Arayüzü | 128 bit |
| GPU Çıkış Yılı | 2021 1. Çeyrek |
| GPU Bellek Miktarı | 4 GB |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 3 |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 1 |
| USB Type-C Özellikleri | Display Port USB 4.0 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Klavye Özellikleri | RGB Aydınlatma (16M Renk) |
| Pil Gücü | 90.0 Wh |
| Pil Özellikleri | Li-Ion (Lityum-İyon) |
| Pil Hücre Sayısı | 4 Hücreli |
| Dahili Grafik Modeli | 11.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.45 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 |
| Dahili Grafik Temel Frekans | 350 MHz |
| Darbelere Dayanıklılık | Var |
| Dayanıklılık Standardı | MIL-STD-810H |