ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Asus
Asus ROG Strix G18 G815LR-S9155 Notebook
Ekran Boyutu
18.0 İnç
Bellek (RAM)
32 GB
USB Type-C İle Hızlı Şarj
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 18.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1600 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 240 Hz |
| Kamera Özellikleri | Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) Gürültü Engelleme 2 Adet Mikrofon 1080p Kızılötesi |
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Kalınlık | 32.0 mm |
| Ağırlık | 3.20 kg |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Bluetooth Özellikleri | 5.4 |
| HDMI Versiyonu | HDMI 2.1 |
| HDMI Özellikleri | FRL Desteği |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | Oyun |
| Ürün Ailesi | Asus ROG Strix G18 (2025) |
| Ürün Serisi | G815 (2025) |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | QHD+ |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:10 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Değişken Yenileme Hızı Özellikleri | NVIDIA G-SYNC |
| Ekran Diğer Özellikler | 100% DCI-P3 3 ms Tepki Süresi Dolby Vision HDR MUX Switch NVIDIA Advanced Optimus Pantone Sertifikalı ROG Nebula Ekran |
| Genişlik | 399.0 mm |
| Derinlik | 298.0 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core Ultra 9 |
| İşlemci Modeli | Intel Core Ultra 9 275HX |
| İşlemci Temel Frekans | 2.70 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.40 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2025 |
| İşlemci Çekirdeği | 24 Adet |
| Sanal Çekirdek | 24 Adet |
| İşlemci Önbellek | 36 MB |
| Transistör Mesafesi | 3 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Idle States Intel Adaptix Technology Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel SpeedStep Intel Thread Director Intel Turbo Boost 2.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Intel® Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel® Turbo Boost Max Technology 3.0 Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Frekansı | 5600 MHz |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Toplam Bellek Yuvası | 2 Adet |
| Artırılabilir Bellek | Yok |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 1 TB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| GPU Markası | NVIDIA |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| GPU Çekirdek Hızı | 1447 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 2220 MHz |
| GPU Transistör Mesafesi | 4 nm |
| GPU Bellek Türü | GDDR7 |
| GPU Bellek Arayüzü | 192 bit |
| GPU Çıkış Yılı | 2025 1. Çeyrek |
| GPU Diğer Özellikler | AI Cores 184 AI Performance (INT8) 209 TOPS DirectX 12 Ultimate DLSS 4 NVIDIA GPU Boost NVIDIA Reflex 2 PCI Express Gen 5 Resizable BAR Vulkan RT API & OpenGL 4.6 1x 9th Generation NVIDIA Decoder |
| GPU Bellek Miktarı | 12 GB |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 3 |
| USB 3.x Özellikleri | USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 2 |
| USB Type-C Özellikleri | Display Port G-Sync Thunderbolt 5 (Azami 120 Gbps) USB-C 3.2 Gen 2 |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | 2.5 Gbps |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Klavye Özellikleri | Bağımsız RGB Aydınlatmalı Tuşlar |
| Pil Gücü | 90.0 Wh |
| Pil Özellikleri | Li-Ion (Lityum-İyon) |
| Diğer Özellikler | Aura Sync Işık Çubuğu Dolby Atmos Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM) Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin) Smart Amp (Amplifikatör) 2 Adet Hoparlör |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 8 x Performans Çekirdeği (2.7 - 5.4 GHz) 16 x Verimlilik Çekirdeği (2.1 - 4.6 GHz) |
| Pil Hücre Sayısı | 4 Hücreli |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Graphics |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.9 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | AV1 Encode/Decode DirectX 12 GPU Peak TOPS (Int8) 8 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode Intel Quick Sync Video OpenCL 3.0 OpenGL 4.5 VP9 Bitstream & Decoding X-cores 4 |
| Depolama Desteği | 2 x M.2 SSD |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Verimlilik Çekirdeği Düşük Frekansı | 2.10 GHz |
| Verimlilik Çekirdeği Turbo Frekansı | 4.60 GHz |
| Hızlı Şarj Özelliği | Var |
| Dahili Grafik Temel Frekans | 300 MHz |
| NPU (Sinirsel İşlem Birimi) | Intel AI Boost |
| NPU Diğer Özellikler | NPU Peak TOPS (Int8) 13 Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği |
| Wi-Fi Diğer Özellikler | Triple Band (Üç Kanal) |