ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Asus
Asus ROG Strix G16 G614JV-N3158 Zi752 Notebook
Ekran Boyutu
16.0 İnç
Bellek (RAM)
32 GB
USB Type-C İle Hızlı Şarj
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 16.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 165 Hz |
| Kamera Özellikleri | Gürültü Engelleme 2 Adet Mikrofon 720p |
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Kalınlık | 30.4 mm |
| Ağırlık | 2.50 kg |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home |
| Bluetooth Özellikleri | 5.2 |
| HDMI Versiyonu | HDMI 2.1 |
| HDMI Özellikleri | FRL Desteği 4K @ 120Hz 8K @ 60Hz |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | Oyun |
| Ürün Ailesi | Asus ROG Strix G16 (2023) |
| Ürün Serisi | G614 (2023) |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD+ |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:10 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Değişken Yenileme Hızı Özellikleri | NVIDIA G-SYNC |
| Ekran Diğer Özellikler | %100 sRGB Dolby Vision HDR MUX Switch NVIDIA Advanced Optimus 7 ms Tepki Süresi |
| Genişlik | 354.0 mm |
| Derinlik | 264.0 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i7-13650HX |
| İşlemci Temel Frekans | 3.60 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.90 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| İşlemci Çekirdeği | 14 Adet |
| Sanal Çekirdek | 20 Adet |
| İşlemci Önbellek | 24 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Toplam Bellek Yuvası | 2 Adet |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 512 GB |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| GPU Markası | NVIDIA |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 4060 140W |
| GPU Çekirdek Hızı | 1470 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 2370 MHz |
| GPU Transistör Mesafesi | 4 nm |
| GPU Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Bellek Arayüzü | 128 bit |
| GPU Çıkış Yılı | 2023 1. Çeyrek |
| GPU Diğer Özellikler | DirectX 12 Ultimate DLSS 3 (Super Resolution + Frame Generation) NVIDIA GPU Boost NVIDIA Reflex PCI Express Gen 4 Resizable BAR Vulkan 4.6 5th Generation NVIDIA Decoder |
| GPU Bellek Miktarı | 8 GB |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 2 |
| USB 3.x Özellikleri | USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 2 |
| USB Type-C Özellikleri | Display Port (x1) Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) (x1) |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery (x1) |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Klavye Özellikleri | Bağımsız RGB Aydınlatmalı Tuşlar |
| Pil Gücü | 90.0 Wh |
| Pil Özellikleri | Li-Ion (Lityum-İyon) 30 Dakikada Yaklaşık %50 Şarj |
| Diğer Özellikler | Amplifikatör AURA SYNC (Aydınlatma) Dolby Atmos Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM) Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin) 2 Adet Hoparlör |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 6 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği |
| Pil Hücre Sayısı | 4 Hücreli |
| Dahili Grafik Modeli | 13.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.55 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 1 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Hızlı Şarj Özelliği | Var |