ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Asus
Asus ROG Strix G16 G614FRA10-S5110A10 Notebook
Ekran Boyutu
16.0 İnç
Bellek (RAM)
16 GB
USB Type-C İle Hızlı Şarj
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 16.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1600 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 240 Hz |
| Kamera Özellikleri | Gürültü Engelleme 2 Adet Mikrofon 1080p |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Kalınlık | 30.4 mm |
| Ağırlık | 2.50 kg |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Bluetooth Özellikleri | 5.3 |
| HDMI Versiyonu | HDMI 2.1 |
| HDMI Özellikleri | FRL Desteği |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | Oyun |
| Ürün Ailesi | Asus ROG Strix G16 (2025) |
| Ürün Serisi | G614 (2025) |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | QHD+ |
| Ekran Parlaklığı | 500 Nit |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:10 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Değişken Yenileme Hızı Özellikleri | Adaptive-Sync |
| Ekran Diğer Özellikler | 100% DCI-P3 3 ms Tepki Süresi Dolby Vision HDR MUX Switch NVIDIA Advanced Optimus Pantone Sertifikalı |
| Genişlik | 354.0 mm |
| Derinlik | 264.0 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | AMD |
| İşlemci Serisi | AMD Ryzen 9 |
| İşlemci Modeli | AMD Ryzen 9 9955HX |
| İşlemci Temel Frekans | 2.50 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.40 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2025 |
| İşlemci Çekirdeği | 16 Adet |
| Sanal Çekirdek | 32 Adet |
| İşlemci Önbellek | 64 MB |
| Transistör Mesafesi | 4 nm |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 55 W |
| İşlemci Teknolojileri | AMD Enhanced Virus Protection (NX bit) AMD EXPO Memory Overclocking Technology Curve Optimizer Voltage Offsets Precision Boost 2 Precision Boost Overdrive |
| Bellek Frekansı | 5600 MHz |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Toplam Bellek Yuvası | 2 Adet |
| Azami Bellek Desteği | 64 GB |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 1 TB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| GPU Markası | NVIDIA |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 140W |
| GPU Çekirdek Hızı | 1447 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 2220 MHz |
| GPU Transistör Mesafesi | 4 nm |
| GPU Bellek Türü | GDDR7 |
| GPU Bellek Arayüzü | 192 bit |
| GPU Çıkış Yılı | 2025 1. Çeyrek |
| GPU Diğer Özellikler | AI Cores 184 AI Performance (INT8) 209 TOPS DirectX 12 Ultimate DLSS 4 NVIDIA GPU Boost NVIDIA Reflex 2 PCI Express Gen 5 Resizable BAR Vulkan RT API & OpenGL 4.6 1x 9th Generation NVIDIA Decoder |
| GPU Bellek Miktarı | 12 GB |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 2 |
| USB 3.x Özellikleri | USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 2 |
| USB Type-C Özellikleri | Display Port USB 4.0 G-Sync (x1) Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) (x1) 40 Gbps Veri Aktarım Hızı |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery (x1) |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Klavye Özellikleri | Bağımsız RGB Aydınlatmalı Tuşlar |
| Pil Gücü | 90.0 Wh |
| Pil Özellikleri | Li-Ion (Lityum-İyon) |
| Diğer Özellikler | AURA SYNC (Aydınlatma) Dolby Atmos Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM) Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin) Smart Amp (Amplifikatör) 2 Adet Hoparlör |
| Pil Hücre Sayısı | 4 Hücreli |
| Dahili Grafik Modeli | AMD Radeon 610M |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | AMD FreeSync AMD SmartAccess Memory AMD SmartShift MAX DirectX 12 DisplayPort 2.0 Miracast |
| Depolama Desteği | 2 x M.2 SSD |
| Hızlı Şarj Özelliği | Var |
| Dahili Grafik Temel Frekans | 2200 MHz |