ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Asus
Asus ExpertBook B1 B1502CBA-BI78512B0D36 Notebook
Ekran Boyutu
15.6 İnç
Bellek (RAM)
24 GB
USB Type-C İle Hızlı Şarj
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Kamera Özellikleri | 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon |
| Bellek (RAM) | 24 GB |
| Kalınlık | 19.9 mm |
| Ağırlık | 1.69 kg |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Bluetooth Özellikleri | 5.3 |
| HDMI Versiyonu | HDMI 1.4 |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Ailesi | Asus ExpertBook B1 |
| Ürün Serisi | B1502 |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Parlaklığı | 220 Nit |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Ekran Diğer Özellikler | %45 NTSC |
| Genişlik | 361.6 mm |
| Derinlik | 233.0 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i7-1255U |
| İşlemci Temel Frekans | 3.50 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.70 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| Sanal Çekirdek | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 256 GB |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Yok |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 1 |
| USB 3.x Özellikleri | USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 2 |
| USB Type-C Özellikleri | Display Port (x1) USB-C 3.2 Gen 1 (x1) USB-C 3.2 Gen 2 (x1) |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Pil Gücü | 42.0 Wh |
| Pil Özellikleri | Li-Ion (Lityum-İyon) |
| Diğer Özellikler | Dirac Audio |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği |
| Pil Hücre Sayısı | 3 Hücreli |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics Eligible |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.25 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 |
| USB 2.x | Var |
| USB 2.x Adedi | 1 |
| Wi-Fi Diğer Özellikler | Dual Band |