ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Asus
Asus ExpertBook B1 B1500CEAE-BQ4167 (40GB/1TBSSD/W11H) Notebook
Ekran Boyutu
15.6 İnç
Bellek (RAM)
40 GB
USB Type-C İle Hızlı Şarj
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Kamera Özellikleri | 720p (Kapatılabilir) |
| Bellek (RAM) | 40 GB |
| Kalınlık | 19.4 mm |
| Ağırlık | 1.73 kg |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home |
| Bluetooth Özellikleri | 5.2 |
| HDMI Versiyonu | HDMI 1.4 |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Ailesi | Asus ExpertBook B1 |
| Ürün Serisi | B1500 |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Parlaklığı | 250 Nit |
| Panel Tipi | LCD |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Ekran Diğer Özellikler | %45 NTSC %90 Ekran Gövde Oranı |
| Genişlik | 358 mm |
| Derinlik | 236.5 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i5-1135G7 |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.20 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2020 |
| İşlemci Çekirdeği | 4 Adet |
| Sanal Çekirdek | 8 Adet |
| İşlemci Önbellek | 8 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 28 W |
| İşlemci Teknolojileri | Idle States Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Gaussian and Neural Accelerator 2.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Optane Memory Supported Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Turbo Boost 2.0 Intel Virtualization Technology Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.1 Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 1 TB |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Yok |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 2 |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 1 |
| USB Type-C Özellikleri | Display Port Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Klavye Özellikleri | Sıvı Dökülmesine Dirençli |
| Pil Gücü | 42.0 Wh |
| Pil Özellikleri | Li-Ion (Lityum-İyon) |
| Pil Hücre Sayısı | 3 Hücreli |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.3 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | DirectX 12.1 Desteği Intel Clear Video HD Technology Intel Quick Sync Video OpenCL 2.0 OpenGL 4.6 Desteği |
| USB 2.x | Var |
| USB 2.x Adedi | 1 |
| Kart Okuyucu | Var |
| Darbelere Dayanıklılık | Var |
| Dayanıklılık Standardı | MIL-STD-810H |
| Kart Okuyucu Özellikleri | microSD Kart Okuyucu |
| VGA (Mini D-Sub) | Var |