ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Apple MacBook Air 15.3" M3 (MC9L4TU/A) Notebook
Ekran Boyutu
15.3 İnç
Bellek (RAM)
24 GB
USB Type-C İle Hızlı Şarj
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| Ekran Boyutu | 15.3 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 2880 x 1864 Piksel |
| Kamera Özellikleri | İşlemsel Video Teknolojisi 3 Adet Mikrofon 1080p FaceTime HD |
| Bellek (RAM) | 24 GB |
| Kalınlık | 11.5 mm |
| Ağırlık | 1.51 kg |
| İşletim Sistemi | macOS Sonoma |
| Bluetooth Özellikleri | 5.3 |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Ailesi | Apple MacBook Air |
| Ürün Serisi | MacBook Air M3 (15.3 İnç 2024) |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | QHD+ |
| Ekran Parlaklığı | 500 Nit |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:10 |
| Ekran Diğer Özellikler | Geniş Renk Yelpazesi (P3) True Tone 1 Milyar Renk 224 PPI Piksel Yoğunluğu |
| Genişlik | 340.4 mm |
| Derinlik | 237.6 mm |
| Renk | Koyu Mavi |
| İşlemci Markası | Apple |
| İşlemci Serisi | Apple M3 |
| İşlemci Modeli | Apple M3 (8CPU/10GPU) |
| İşlemci Temel Frekans | 2.75 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.05 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| İşlemci Çekirdeği | 8 Adet |
| Sanal Çekirdek | 8 Adet |
| İşlemci Önbellek | 16 MB |
| Transistör Mesafesi | 3 nm |
| İşlemci Teknolojileri | 16 Çekirdekli Neural Engine |
| Bellek Türü | LPDDR5 |
| Toplam Bellek Yuvası | Tümleşik |
| Artırılabilir Bellek | Yok |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 512 GB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe) |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Yok |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 2 |
| USB Type-C Özellikleri | Display Port USB 4.0 Thunderbolt 3 Uyku Modunda Şarj Desteği |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Klavye Özellikleri | Hızlı Kaydırmalı Touchpad Kuvvet Algılamalı Touchpad |
| Pil Gücü | 66.5 Wh |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer) 15 Saate Kadar Wi-Fi İnternet 18 Saate Kadar Film (Apple TV ile) |
| Diğer Özellikler | Dolby Atmos Ses Ortam Işığı Sensörü Yüksek Empedanslı Kulaklık Desteği 6 Adet Hoparlör |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği |
| Dahili Grafik Modeli | Apple M3 (10 Çekirdek GPU) |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Hızlı Şarj Özelliği | Var |