ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Acer
Acer Nitro V 16 ANV16-42 Notebook (WNHQSLEY00141)
Ekran Boyutu
16.0 İnç
Bellek (RAM)
24 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 16.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 165 Hz |
| Bellek (RAM) | 24 GB |
| Kalınlık | 25.46 mm |
| Ağırlık | 2.50 kg |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Bluetooth Özellikleri | 5.1 |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | Oyun |
| Ürün Ailesi | Acer Nitro V 16 |
| Ürün Serisi | ANV16-42 |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD+ |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:10 |
| Değişken Yenileme Hızı Özellikleri | NVIDIA G-SYNC |
| Ekran Diğer Özellikler | %100 sRGB |
| Genişlik | 361.2 mm |
| Derinlik | 278.4 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | AMD |
| İşlemci Serisi | AMD Ryzen 7 |
| İşlemci Modeli | AMD Ryzen 7 8845HS |
| İşlemci Temel Frekans | 3.80 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.10 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2024 |
| İşlemci Çekirdeği | 8 Adet |
| Sanal Çekirdek | 16 Adet |
| İşlemci Önbellek | 16 MB |
| Transistör Mesafesi | 4 nm |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 45 W |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 512 GB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe) |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| GPU Markası | NVIDIA |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 4070 140W |
| GPU Çekirdek Hızı | 1230 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 2175 MHz |
| GPU Transistör Mesafesi | 4 nm |
| GPU Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Bellek Arayüzü | 128 bit |
| GPU Çıkış Yılı | 2023 1. Çeyrek |
| GPU Diğer Özellikler | DirectX 12 Ultimate DLSS 3 (Super Resolution + Frame Generation) NVIDIA GPU Boost NVIDIA Reflex PCI Express Gen 4 Resizable BAR Vulkan 4.6 5th Generation NVIDIA Decoder |
| GPU Bellek Miktarı | 8 GB |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 2 |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 1 |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Pil Gücü | 59.0 Wh |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer) Azami Çalışma Süresi:7 Saat |
| Diğer Özellikler | 1 Adet Hoparlör |
| Dahili Grafik Modeli | AMD Radeon 780M |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | AMD Free Sync Technology DirectX 12 DisplayPort 2.1 |
| Dahili Grafik Temel Frekans | 2700 MHz |