ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Acer
Acer Nitro V 15 ANV15-51 Notebook (NH.QQEEY.00510)
Ekran Boyutu
15.6 İnç
Bellek (RAM)
48 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 165 Hz |
| Bellek (RAM) | 48 GB |
| Kalınlık | 23.5 mm |
| Ağırlık | 2.11 kg |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Bluetooth Özellikleri | 5.1 |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | Oyun |
| Ürün Ailesi | Acer Nitro V 15 (Yeni) |
| Ürün Serisi | ANV15-51 |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Genişlik | 362.3 mm |
| Derinlik | 239.9 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i9 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i9-13900H |
| İşlemci Temel Frekans | 4.10 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.40 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| İşlemci Çekirdeği | 14 Adet |
| Sanal Çekirdek | 20 Adet |
| İşlemci Önbellek | 24 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 1 TB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| GPU Markası | NVIDIA |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 4060 75W |
| GPU Çekirdek Hızı | 1470 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 2370 MHz |
| GPU Transistör Mesafesi | 4 nm |
| GPU Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Bellek Arayüzü | 128 bit |
| GPU Çıkış Yılı | 2023 1. Çeyrek |
| GPU Diğer Özellikler | DirectX 12 Ultimate DLSS 3 (Super Resolution + Frame Generation) NVIDIA GPU Boost NVIDIA Reflex PCI Express Gen 4 Resizable BAR Vulkan 4.6 5th Generation NVIDIA Decoder |
| GPU Bellek Miktarı | 8 GB |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 3 |
| USB 3.x Özellikleri | USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 1 |
| USB Type-C Özellikleri | USB-C 3.2 Gen 2 |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Klavye Özellikleri | Caps Lock Gösterge Işığı |
| Pil Gücü | 57.0 Wh |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer) Azami Çalışma Süresi 8 Saat |
| Diğer Özellikler | 2 Adet Hoparlör |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 6 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği |
| Pil Hücre Sayısı | 4 Hücreli |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics Eligible |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.5 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |