ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Acer
Acer Nitro Lite NL16-71G-528WA74 Notebook (NH.DAAEY.001A74)
Ekran Boyutu
16.0 İnç
Bellek (RAM)
16 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 16.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 165 Hz |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Ağırlık | 1.95 kg |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Bluetooth Özellikleri | 5.0 |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | Genel Kullanım |
| Ürün Ailesi | Acer Nitro Lite |
| Ürün Serisi | NL16-71G |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:10 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i5-13420H |
| İşlemci Temel Frekans | 3.40 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.60 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| İşlemci Çekirdeği | 8 Adet |
| Sanal Çekirdek | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 512 GB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| GPU Markası | NVIDIA |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| GPU Çekirdek Hızı | 1040 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 1470 MHz |
| GPU Transistör Mesafesi | 8 nm |
| GPU Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Bellek Arayüzü | 96 bit |
| GPU Çıkış Yılı | 2024 1. Çeyrek |
| GPU Bellek Miktarı | 6 GB |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 2 |
| USB 3.x Özellikleri | USB 3.2 Gen 1 |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 1 |
| USB Type-C Özellikleri | USB-C 3.2 Gen 2 |
| HDMI | Var |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Klavye Özellikleri | Beyaz Tuş Aydınlatması |
| Diğer Özellikler | 2 Adet Hoparlör |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği |
| Dahili Grafik Modeli | 13.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.4 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 1 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Dokunmatik Ekran | Yok |