ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Acer
Acer Nitro 5 AN515-58-79YK Notebook (NH.QFMEY.004A18)
Ekran Boyutu
15.6 İnç
Bellek (RAM)
32 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Kalınlık | 26.9 mm |
| Ağırlık | 2.50 kg |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Bluetooth Özellikleri | 5.2 |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | Oyun |
| Ürün Ailesi | Acer Nitro 5 (Yeni) |
| Ürün Serisi | AN515-58 |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Genişlik | 360.4 mm |
| Derinlik | 271.1 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i7-12700H |
| İşlemci Temel Frekans | 3.50 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.70 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 |
| İşlemci Çekirdeği | 14 Adet |
| Sanal Çekirdek | 20 Adet |
| İşlemci Önbellek | 24 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 45 W |
| İşlemci Teknolojileri | Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Virtualization Technology Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Toplam Bellek Yuvası | 2 Adet |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 1 TB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe) |
| Optik Okuyucu | Yok |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| GPU Markası | NVIDIA |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 3060 140W |
| GPU Çekirdek Hızı | 1387 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 1702 MHz |
| GPU Transistör Mesafesi | 8 nm |
| GPU Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Bellek Arayüzü | 192 bit |
| GPU Çıkış Yılı | 2021 1. Çeyrek |
| GPU Bellek Miktarı | 6 GB |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 3 |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 1 |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Pil Özellikleri | Li-Ion (Lityum-İyon) |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 6 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği |
| Pil Hücre Sayısı | 4 Hücreli |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics Eligible |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.4 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 |
| Kart Okuyucu | Yok |