ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Acer
Acer Aspire 3 A315-59G-522B Notebook (NX.K6WEY.005)
Ekran Boyutu
15.6 İnç
Bellek (RAM)
8 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Kalınlık | 19.9 mm |
| Ağırlık | 1.78 kg |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home |
| Bluetooth Özellikleri | 5.0 |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | Genel Kullanım |
| Ürün Ailesi | Acer Aspire 3 (Yeni) |
| Ürün Serisi | A315-59 |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Panel Tipi | LCD |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Düşük Mavi Işık | Var |
| Ekran Diğer Özellikler | İnce Çerçeve |
| Genişlik | 362.9 mm |
| Derinlik | 241.3 mm |
| Renk | Gümüş |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i5-1235U |
| İşlemci Temel Frekans | 3.30 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.40 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| Sanal Çekirdek | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 512 GB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe) |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| GPU Markası | NVIDIA |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce MX500 |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce MX550 |
| GPU Çekirdek Hızı | 1065 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 1320 MHz |
| GPU Transistör Mesafesi | 12 nm |
| GPU Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Bellek Arayüzü | 64 bit |
| GPU Çıkış Yılı | 2022 2.Çeyrek |
| GPU Bellek Miktarı | 2 GB |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 3 |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Klavye Arka Aydınlatması | Yok |
| Pil Gücü | 42.0 Wh |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer) Azami Çalışma Süresi:5.5 Saat |
| Diğer Özellikler | 2 Adet Hoparlör |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 2 x Performans Çekirdeği (4.40 GHz) 8 x Verimlilik Çekirdeği (3.30 GHz) |
| Pil Hücre Sayısı | 3 Hücreli |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics Eligible |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.2 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 |
| Kart Okuyucu | Yok |