ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
ttec Airbeat Pro Max Tam Kablosuz Kulaklık (2KM149)
Hızlı Şarj
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz |
| Hızlı Şarj | Var |
| Ağırlık | 9.6 g |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik Oyun |
| Bluetooth | Var |
| Şarj Tipi | Şarj Kutusu |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | Android iOS |
| Sesli Asistan Desteği | Var |
| Sensör | Dokunmatik Sensör |
| Özellikler | Ortam Sesi Modu Tek ve Çift Kullanabilme |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Aktif Gürültü Önleme (ANC) |
| Azami Dış Gürültü | -40dB |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Sayısı | 6 mikrofonlu |
| Bağlantı Tipi | Tam Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 5.2 |
| Çoklu Bağlantı | Yok |
| Gecikme Süresi | 72 ms |
| Kullanım Süresi (Genel) | 8 saat |
| Şarj Kutusu Süresi (Genel) | 38 saat |
| Hızlı Şarj Süresi | 15 dk |
| Hızlı Şarj Kullanım Süresi | 2 sa |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| IP Koruma Sınıfı (Su) | IPX5 |
| Suya Dayanıklılık Türü | Püskürtmeye Dayanıklı Tere Dayanıklı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol Ses Kontrol |
| Ağırlık (Şarj Kutusu) | 40 g |
| Sesli Asistan Özelliği | Google Asistan Siri Asistan |