ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Trust Urban Duga Kablolu Kulaklık
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Mavi Kırmızı Pembe Gri Sarı |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bluetooth | Yok |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Gürültü Engelleme Yok |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Sürücü Çapı | 8 mm |
| Sürücü Özellikleri | Neodimyum Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Bağlantı Tipi | Kablolu |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol |
| Kablo Uzunluğu | 120 cm |
| Empedans | 16 Ohm |
| Konnektör Tipi | 3.5mm |
| Kablo Özelliği | Düz Tip Jak |