ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Trust GXT 390 Juga Kablosuz Kulaklık (23378)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 315 g |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Şarj Tipi | USB |
| Kulaklık Tipi | Kulak Çevreleyen |
| Uyumluluk | Windows PlayStation 4 |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı Kafa Bandı Yastığı |
| Çevresel Ses | Var |
| Çevresel Ses Özelliği | 7.1 Sanal Çevresel Ses |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Sürücü Çapı | 50 mm |
| Sürücü Özellikleri | Neodimyum Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Mikrofon Yönü Deseni | Çok Yönlü (Omnidirectional) |
| Mikrofon Özelliği | Dönebilen Mikrofon Kondenser Mikrofon |
| Bağlantı Tipi | Kablosuz |
| Kullanım Mesafesi | 10 m |
| Kullanım Süresi (Genel) | 15 saat |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Ses Kontrol Mikrofon Kontrol |
| Hassasiyet | 107 dB |
| Empedans | 32 Ohm |
| Diğer Kablosuz Türü | USB Alıcı |
| Mikrofon Frekansı (Düşük) | 50 Hz |
| Mikrofon Frekansı (Yüksek) | 15 kHz |