ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
TCL Moveaudio S180 Tam Kablosuz Kulaklık
Hızlı Şarj
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz |
| Hızlı Şarj | Var |
| Ağırlık | 9 g |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bluetooth | Var |
| Şarj Tipi | Şarj Kutusu |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | Android iOS |
| Sesli Asistan Desteği | Var |
| Sensör | Dokunmatik Sensör |
| Özellikler | Ortam Sesi Modu Zengin Bas |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Aktif Gürültü Önleme (ANC) |
| Sürücü Çapı | 10 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Sayısı | 2 mikrofonlu |
| Bağlantı Tipi | Tam Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 5.0 |
| Çoklu Bağlantı | Yok |
| Kullanım Süresi (Genel) | 6 saat |
| Kullanım Süresi (Yoğun) | 5 saat |
| Şarj Kutusu Süresi (Genel) | 30 saat |
| Hızlı Şarj Süresi | 15 dk |
| Hızlı Şarj Kullanım Süresi | 1 sa |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| IP Koruma Sınıfı (Su) | IPX4 |
| Suya Dayanıklılık Türü | Sıçramaya Dayanıklı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol |
| Ağırlık (Şarj Kutusu) | 41 g |
| Sesli Asistan Özelliği | Google Asistan Siri Asistan Bixby Asistan |
| Şarj Süresi | 120 dk |