ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Sprange AP8 Pro Tam Kablosuz Kulaklık
Hızlı Şarj
Yok
Batarya (Kulaklık)
30 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Hızlı Şarj | Yok |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bluetooth | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Şarj Tipi | Kablosuz Şarj Kutusu |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | Android iOS |
| Sesli Asistan Desteği | Var |
| Sensör | Dokunmatik Sensör |
| Özellikler | Zengin Bas |
| Çevresel Ses | Yok |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | Yok |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Bağlantı Tipi | Tam Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 5.4 |
| Çoklu Bağlantı | Yok |
| Kullanım Mesafesi | 8 m |
| Kullanım Süresi (Genel) | 5 saat |
| Batarya (Kulaklık) | 30 mAh |
| Batarya (Şarj Kutusu) | 200 mAh |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol |
| Sesli Asistan Özelliği | Siri Asistan |
| Bekleme Süresi (En Fazla) | 90 saat |