ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Soundpeats H3 Tam Kablosuz Kulaklık
Hızlı Şarj
Var
Batarya (Kulaklık)
35 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Altın |
| Hızlı Şarj | Var |
| Bluetooth Özellikleri | AAC LDAC Qualcomm aptX LL Qualcomm cVc 8.0 SBC |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik Oyun |
| Bluetooth | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Şarj Tipi | Şarj Kutusu USB-C |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet Bilgisayar |
| Uyumluluk | Android iOS Windows Mac |
| Sesli Asistan Desteği | Var |
| Sensör | Dokunmatik Sensör |
| Özellikler | Ekolayzır Modu Ortam Sesi Modu Kulaklığımı Bul Qualcomm Snapdragon Sound |
| Çevresel Ses | Yok |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Yapay Zeka ANC |
| Azami Dış Gürültü | -55dB |
| Azami Etki | 4 kHz |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | Var |
| Sürücü Çapı | 12 mm |
| Sürücü Sayısı (Tek Taraf) | 3 adet |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü Hibrit Sürücülü Armatür Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Yönü Deseni | Çok Yönlü (Omnidirectional) |
| Mikrofon Özelliği | Yapay Zeka (AI) ENC |
| Mikrofon Sayısı | 6 mikrofonlu |
| Bağlantı Tipi | Tam Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 5.4 |
| Çoklu Bağlantı | Var |
| Kablolu Kullanabilme | Yok |
| Gecikme Süresi | 60 ms |
| Kullanım Süresi (Genel) | 7 saat |
| Şarj Kutusu Süresi (Genel) | 37 saat |
| Hızlı Şarj Süresi | 10 dk |
| Hızlı Şarj Kullanım Süresi | 2 sa |
| Batarya (Kulaklık) | 35 mAh |
| Batarya (Şarj Kutusu) | 400 mAh |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| IP Koruma Sınıfı (Su) | IPX5 |
| Suya Dayanıklılık Türü | Püskürtmeye Dayanıklı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol Ses Kontrol |
| Örnekleme Derinliği | 24 bit |
| Örnekleme Frekansı | 96 kHz |
| Bluetooth Profili | HFP A2DP AVRCP HSP |
| Sesli Asistan Özelliği | Google Asistan Siri Asistan |
| Şarj Süresi | 60 dk |
| Bluetooth Yonga Seti | Qualcomm QCC3091 |
| Şarj Süresi (Kutu) | 120 dk |