ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Sony MDR-ZX110 Kablolu Kulaklık
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Pembe |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bluetooth | Yok |
| Kulaklık Tipi | Kulak Üstü |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı Katlanabilir Tasarım Dönebilen Kulaklıklar Derin Bas Ekstra Bas |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Gürültü Engelleme Yok |
| Düşük Frekans (Bas) | 12 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 22 kHz |
| Sürücü Çapı | 30 mm |
| Sürücü Özellikleri | Neodimyum Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Bağlantı Tipi | Kablolu |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kablo Uzunluğu | 120 cm |
| Hassasiyet | 98 dB |
| Empedans | 24 Ohm |
| Konnektör Tipi | 3.5mm |
| Kablo Özelliği | L Tipi Jak |
| Konnektör Kaplaması | Altın |