ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Snopy SN-C02 Kablolu Kulaklık
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Çağrı Merkezi/Ofis |
| Kulaklık Tipi | Kulak Üstü |
| Kullanım Alanı | Bilgisayar |
| Uyumluluk | Windows |
| Özellikler | Kafa Bandı Yastığı |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Sürücü Çapı | 30 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Mikrofon Özelliği | Esnek Mikrofon Dönebilen Mikrofon |
| Bağlantı Tipi | Kablolu |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Ses Kontrol Mikrofon Kontrol |
| Kablo Uzunluğu | 150 cm |
| Hassasiyet | 100 dB |
| Empedans | 21 Ohm |
| Konnektör Tipi | 3.5mm |
| Kablo Özelliği | Adaptör (3.5mm'den USB-A'ya) |