ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Snopy SN-2688 Kablolu Kulaklık
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Kırmızı |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Aydınlatma | Yok |
| Kulaklık Tipi | Kulak Üstü |
| Kullanım Alanı | Bilgisayar |
| Uyumluluk | Windows |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı Kafa Bandı Yastığı |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Gürültü Engelleme Yok |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Sürücü Çapı | 40 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Mikrofon Özelliği | Esnek Mikrofon Dönebilen Mikrofon |
| Bağlantı Tipi | Kablolu |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Ses Kontrol |
| Kablo Uzunluğu | 210 cm |
| Hassasiyet | 96 dB |
| Empedans | 32 Ohm |
| Konnektör Tipi | 3.5mm |
| Kablo Özelliği | Düz Tip Jak 2 Jaklı Örgü Kablolu |
| Mikrofon Frekansı (Düşük) | 20 Hz |
| Mikrofon Frekansı (Yüksek) | 16 kHz |
| Maksimum Güç | 30 mW |