ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Simex Game-J2 Kablolu Kulaklık (43082)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Aydınlatma | Var |
| Kulaklık Tipi | Kulak Çevreleyen |
| Uyumluluk | Windows |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı Kafa Bandı Yastığı |
| Sürücü Çapı | 50 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Mikrofon Özelliği | Esnek Mikrofon |
| Bağlantı Tipi | Kablolu |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Ses Kontrol |
| Kablo Uzunluğu | 200 cm |
| Konnektör Tipi | 3.5mm + USB-A |
| Kablo Özelliği | Düz Tip Jak Adaptör (Tekten Çifte) |
| Aydınlatma Tipi | RGB |