ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Sennheiser Momentum 4 Kablosuz Kulaklık
Hızlı Şarj
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Gri Kahverengi |
| Hızlı Şarj | Var |
| Bluetooth Özellikleri | AAC Qualcomm aptX Adaptive SBC |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bluetooth | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Şarj Tipi | USB-C |
| Aile | Sennheiser Momentum |
| Kulaklık Tipi | Kulak Çevreleyen |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | Android iOS |
| Sensör | Yakınlık Sensörü |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı Kafa Bandı Yastığı Dönebilen Kulaklıklar Ortam Sesi Modu Otomatik Oynatma ve Duraklatma |
| Çevresel Ses | Yok |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Aktif Gürültü Önleme (ANC) |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | Yok |
| Düşük Frekans (Bas) | 6 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 22 kHz |
| Sürücü Çapı | 42 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Mikrofon Özelliği | MEMS Mikrofon |
| Bağlantı Tipi | Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 5.2 |
| Çoklu Bağlantı | Yok |
| Kablolu Kullanabilme | Var |
| Kullanım Süresi (Genel) | 60 saat |
| Hızlı Şarj Süresi | 10 dk |
| Hızlı Şarj Kullanım Süresi | 6 sa |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol Ses Kontrol |
| Hassasiyet | 107 dB |
| Bluetooth Profili | HFP A2DP AVRCP |
| Şarj Süresi | 120 dk |
| Mikrofon Frekansı (Düşük) | 50 Hz |
| Mikrofon Frekansı (Yüksek) | 10 kHz |