ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Razer
Razer Kaira Pro Kablosuz Kulaklık (RZ04-03470100-R3U1)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz |
| Ağırlık | 330 g |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Bluetooth | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Şarj Tipi | USB |
| Kulaklık Tipi | Kulak Çevreleyen |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet Bilgisayar Oyun Konsolu |
| Uyumluluk | Android iOS Xbox Series X Xbox Series S Xbox One |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı Kafa Bandı Yastığı Güçlü Bas Hafızalı Kulak Yastığı Tekstil Kulak Yastığı |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Sürücü Çapı | 50 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü Titanyum Diyafram |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Yönü Deseni | Tek Yönlü (Unidirectional) Tek Yönlü (Supercardioid) |
| Mikrofon Özelliği | Esnek Mikrofon Çıkarılabilir Mikrofon |
| Bağlantı Tipi | Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 5.0 |
| Çoklu Bağlantı | Yok |
| Kullanım Mesafesi | 10 m |
| Kullanım Süresi (Genel) | 20 saat |
| Kullanım Süresi (Yoğun) | 15 saat |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Ses Kontrol Mikrofon Kontrol |
| Hassasiyet | 108 dB |
| Empedans | 32 Ohm |
| Aydınlatma Tipi | RGB |
| Mikrofon Frekansı (Düşük) | 100 Hz |
| Mikrofon Frekansı (Yüksek) | 10 kHz |
| Ürün Kodları | RZ04-03470300-R3M1 |