ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Razer
Razer BlackShark V2 Kablolu Kulaklık (RZ04-03230100-R3U1)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 262 g |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Aydınlatma | Yok |
| Kulaklık Tipi | Kulak Çevreleyen |
| Uyumluluk | Windows Mac Çoklu Platform PlayStation 4 Nintendo Switch Xbox One |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı Kafa Bandı Yastığı Hafızalı Kulak Yastığı Tekstil Kulak Yastığı |
| Çevresel Ses | Var |
| Çevresel Ses Özelliği | THX Spatial Audio |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Düşük Frekans (Bas) | 12 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 28 kHz |
| Sürücü Çapı | 50 mm |
| Sürücü Özellikleri | Titanyum Diyafram |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Yönü Deseni | Tek Yönlü (Cardioid) |
| Mikrofon Özelliği | Esnek Mikrofon Çıkarılabilir Mikrofon |
| Bağlantı Tipi | Kablolu |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Ses Kontrol Mikrofon Kontrol |
| Kablo Uzunluğu | 180 cm |
| Hassasiyet | 100 dB |
| Empedans | 32 Ohm |
| Konnektör Tipi | 3.5mm |
| Kablo Özelliği | L Tipi Jak Ek USB Ses Kartı |
| Mikrofon Frekansı (Düşük) | 100 Hz |
| Mikrofon Frekansı (Yüksek) | 10 kHz |