ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Rampage R81 Champion Kablolu Kulaklık
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Bej |
| Ağırlık | 350 g |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Kulaklık Tipi | Kulak Çevreleyen |
| Uyumluluk | Windows Mac Linux |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı Kafa Bandı Yastığı |
| Çevresel Ses | Var |
| Çevresel Ses Özelliği | 7.1 Sanal Çevresel Ses |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Düşük Frekans (Bas) | 15 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 26 kHz |
| Sürücü Çapı | 50 mm |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Mikrofon Özelliği | Esnek Mikrofon Çıkarılabilir Mikrofon |
| Bağlantı Tipi | Kablolu |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Ses Kontrol |
| Hassasiyet | 103 dB |
| Empedans | 32 Ohm |
| Konnektör Tipi | 3.5mm |
| Kablo Özelliği | Düz Tip Jak Ek Kablolu |
| Konnektör Kaplaması | Altın |