ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
QCY Buds ANC HT15 Tam Kablosuz Kulaklık
Hızlı Şarj
Var
Batarya (Kulaklık)
32 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz |
| Hızlı Şarj | Var |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik Oyun |
| Bluetooth | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Şarj Tipi | Şarj Kutusu |
| Aile | QCY Buds |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet Bilgisayar |
| Uyumluluk | Android iOS Windows Mac |
| Sesli Asistan Desteği | Var |
| Sensör | Dokunmatik Sensör |
| Özellikler | Ekolayzır Modu Ortam Sesi Modu Güçlü Bas Kulaklığımı Bul Uyku Modu |
| Çevresel Ses | Yok |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Aktif Gürültü Önleme (ANC) |
| Azami Dış Gürültü | -45dB |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | Yok |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Sayısı | 6 mikrofonlu |
| Bağlantı Tipi | Tam Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 5.4 |
| Çoklu Bağlantı | Var |
| Gecikme Süresi | 68 ms |
| Kullanım Mesafesi | 10 m |
| Kullanım Süresi (Genel) | 5.5 saat |
| Kullanım Süresi (Yoğun) | 4 saat |
| Şarj Kutusu Süresi (Genel) | 25 saat |
| Hızlı Şarj Süresi | 10 dk |
| Hızlı Şarj Kullanım Süresi | 1 sa |
| Batarya (Kulaklık) | 32 mAh |
| Batarya (Şarj Kutusu) | 350 mAh |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| IP Koruma Sınıfı (Su) | IPX4 |
| Suya Dayanıklılık Türü | Sıçramaya Dayanıklı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol |
| Bluetooth Profili | HFP A2DP AVRCP |