ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
QCY ArcBuds Lite Tam Kablosuz Kulaklık (BH23QT27A)
Batarya (Şarj Kutusu)
380 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 8.4 g |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik Oyun |
| Bluetooth | Var |
| Şarj Tipi | Şarj Kutusu |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | Android iOS |
| Sesli Asistan Desteği | Var |
| Sensör | Dokunmatik Sensör |
| Özellikler | Uyku Modu |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Bağlantı Tipi | Tam Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 5.3 |
| Çoklu Bağlantı | Yok |
| Gecikme Süresi | 68 ms |
| Kullanım Mesafesi | 10 m |
| Kullanım Süresi (Genel) | 8 saat |
| Kullanım Süresi (Yoğun) | 3.5 saat |
| Şarj Kutusu Süresi (Genel) | 32 saat |
| Batarya (Şarj Kutusu) | 380 mAh |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| IP Koruma Sınıfı (Su) | IPX4 |
| Suya Dayanıklılık Türü | Sıçramaya Dayanıklı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol |
| Bluetooth Profili | HFP A2DP AVRCP |
| Sesli Asistan Özelliği | Google Asistan Siri Asistan |