ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Poly EncorePro 520D Kablolu Kulaklık (783P5AA)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 74 g |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Seri | Poly EncorePro 500 |
| Kullanım Amacı | Çağrı Merkezi/Ofis |
| Aydınlatma | Yok |
| Aile | Poly EncorePro |
| Kulaklık Tipi | Kulak Üstü |
| Kullanım Alanı | Bilgisayar |
| Uyumluluk | Windows Mac |
| Sesli Asistan Desteği | Yok |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı Değişebilir Kulak Yastığı |
| Çevresel Ses | Yok |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Gürültü Engelleme Yok |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | Yok |
| Düşük Frekans (Bas) | 150 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 6,80 kHz |
| Sürücü Çapı | 30 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Yönü Deseni | Çok Yönlü (Omnidirectional) |
| Mikrofon Özelliği | Dönebilen Mikrofon BOOM Mikrofon |
| Mikrofon Sayısı | 1 mikrofonlu |
| Bağlantı Tipi | Kablolu |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Ses Kontrol Mikrofon Kontrol |
| Konnektör Tipi | USB Type-A |
| Mikrofon Frekansı (Düşük) | 20 Hz |
| Mikrofon Frekansı (Yüksek) | 16 kHz |