ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Polosmart FS70 Tam Kablosuz Kulaklık
Batarya (Kulaklık)
30 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bluetooth | Var |
| Şarj Tipi | Şarj Kutusu |
| Kulaklık Tipi | Kulak İçi |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | Android iOS |
| Sensör | Dokunmatik Sensör |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Gürültü Engelleme Yok |
| Sürücü Çapı | 13 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Bağlantı Tipi | Tam Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 5.3 |
| Çoklu Bağlantı | Yok |
| Kullanım Mesafesi | 10 m |
| Kullanım Süresi (Genel) | 5 saat |
| Şarj Kutusu Süresi (Genel) | 15 saat |
| Batarya (Kulaklık) | 30 mAh |
| Batarya (Şarj Kutusu) | 200 mAh |
| Akustik Yapı | Yarı Açık |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol |
| Ağırlık (Şarj Kutusu) | 39 g |
| Şarj Süresi | 90 dk |