ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Pioneer HDJ-CX Kablolu Kulaklık
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 136 g |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Kulaklık Tipi | Kulak Üstü |
| Kullanım Alanı | DJ |
| Uyumluluk | Çoklu Platform |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı Kafa Bandı Yastığı Dönebilen Kulaklıklar Değişebilir Kulak Yastığı |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Düşük Frekans (Bas) | 5 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 30 kHz |
| Sürücü Çapı | 35 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Yok |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Bağlantı Tipi | Kablolu |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Yok |
| Kablo Uzunluğu | 300 cm |
| Hassasiyet | 103 dB |
| Empedans | 32 Ohm |
| Konnektör Tipi | 3.5mm |
| Kablo Özelliği | Düz Tip Jak Sökülebilir Kablolu Ek Kablolu Adaptör (3.5mm'den 6.3mm'ye) Sarmal Kablolu |
| Maksimum Güç | 2000 mW |