ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Philips
Philips TAK4607 Kablosuz Kulaklık
Hızlı Şarj
Yok
Batarya (Kulaklık)
200 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Yeşil Gri Mor |
| Hızlı Şarj | Yok |
| Ağırlık | 29 g |
| Bluetooth Özellikleri | SBC |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik Spor |
| Bluetooth | Var |
| Şarj Tipi | USB |
| Kulaklık Tipi | Kemik İletimli |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | Android iOS |
| Sesli Asistan Desteği | Yok |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı Boyun Bandı Kulak Kancası Çocuk Kulaklığı Ebeveyn Denetimi |
| Çevresel Ses | Yok |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Gürültü Engelleme Yok |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | Yok |
| Düşük Frekans (Bas) | 150 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 16 kHz |
| Sürücü Çapı | 13.2 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Bağlantı Tipi | Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 5.2 |
| Çoklu Bağlantı | Yok |
| Kullanım Mesafesi | 10 m |
| Kullanım Süresi (Genel) | 5 saat |
| Kullanım Süresi (Yoğun) | 4 saat |
| Batarya (Kulaklık) | 200 mAh |
| Akustik Yapı | Açık |
| IP Koruma Sınıfı (Su) | IPX5 |
| Suya Dayanıklılık Türü | Püskürtmeye Dayanıklı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol Ses Kontrol |
| Hassasiyet | 83 dB |
| Empedans | 12 Ohm |
| Bluetooth Profili | HFP A2DP AVRCP |
| Şarj Süresi | 120 dk |
| Bekleme Süresi (En Fazla) | 80 saat |
| Maksimum Güç | 200 mW |