ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Philips
Philips TAH8506 Kablosuz Kulaklık
Hızlı Şarj
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz |
| Hızlı Şarj | Var |
| Ağırlık | 279 g |
| Bluetooth Özellikleri | AAC SBC |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bluetooth | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Şarj Tipi | USB |
| Kulaklık Tipi | Kulak Çevreleyen |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | Android iOS |
| Sesli Asistan Desteği | Var |
| Sensör | Dokunmatik Sensör |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı Kafa Bandı Yastığı Dönebilen Kulaklıklar Ortam Sesi Modu Otomatik Kapatma |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Aktif Gürültü Önleme (ANC) |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | Var |
| Düşük Frekans (Bas) | 7 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 40 kHz |
| Sürücü Çapı | 40 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Bağlantı Tipi | Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 5.0 |
| Çoklu Bağlantı | Var |
| Kablolu Kullanabilme | Var |
| Kullanım Mesafesi | 10 m |
| Kullanım Süresi (Genel) | 60 saat |
| Kullanım Süresi (Yoğun) | 45 saat |
| Hızlı Şarj Süresi | 15 dk |
| Hızlı Şarj Kullanım Süresi | 5 sa |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol Ses Kontrol |
| Hassasiyet | 96 dB |
| Empedans | 32 Ohm |
| Bluetooth Profili | HFP A2DP AVRCP |
| Sesli Asistan Özelliği | Google Asistan Siri Asistan |
| Şarj Süresi | 120 dk |
| Maksimum Güç | 30 mW |