ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Philips
Philips SHB1603 Kablosuz Kulaklık
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 7.8 g |
| Ses Çıkışı | Mono |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Araç |
| Bluetooth | Var |
| Şarj Tipi | USB |
| Kulaklık Tipi | Kulak İçi |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | Android iOS |
| Özellikler | Kulak Kancası Kulak Sabitleyici |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Gürültü Engelleme Yok |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Bağlantı Tipi | Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 3.0 |
| Çoklu Bağlantı | Var |
| Kullanım Mesafesi | 10 m |
| Kullanım Süresi (Genel) | 5 saat |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol |
| Hassasiyet | 106 dB |
| Empedans | 32 Ohm |
| Bluetooth Profili | HFP A2DP HSP |
| Bekleme Süresi (En Fazla) | 120 saat |