ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Oppo Enco Air 3i Tam Kablosuz Kulaklık (ETE91)
Batarya (Kulaklık)
32 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz Mavi |
| Ağırlık | 7.4 g |
| Bluetooth Özellikleri | AAC SBC |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik Oyun |
| Bluetooth | Var |
| Şarj Tipi | Şarj Kutusu |
| Kulaklık Tipi | Kulak İçi |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | Android iOS |
| Sensör | Dokunmatik Sensör |
| Özellikler | Ekolayzır Modu Tek ve Çift Kullanabilme |
| Çevresel Ses | Var |
| Çevresel Ses Özelliği | Konumsal Ses (Spatial Audio) |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Gürültü Engelleme Yok |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Sürücü Çapı | 13.4 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü Titanyum Diyafram |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Özelliği | Yapay Zeka (AI) ENC |
| Bağlantı Tipi | Tam Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 5.3 |
| Çoklu Bağlantı | Yok |
| Gecikme Süresi | 47 ms |
| Kullanım Mesafesi | 10 m |
| Kullanım Süresi (Genel) | 5.5 saat |
| Şarj Kutusu Süresi (Genel) | 35 saat |
| Batarya (Kulaklık) | 32 mAh |
| Batarya (Şarj Kutusu) | 480 mAh |
| Akustik Yapı | Yarı Açık |
| IP Koruma Sınıfı (Su) | IPX4 |
| Suya Dayanıklılık Türü | Sıçramaya Dayanıklı Tere Dayanıklı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol Ses Kontrol Kamera Kontrol |
| Ağırlık (Şarj Kutusu) | 40.2 g |
| Hassasiyet | 128 dB |
| Şarj Süresi | 60 dk |