ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Onikuma K6 Kablolu Kulaklık
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Aydınlatma | Var |
| Kulaklık Tipi | Kulak Çevreleyen |
| Uyumluluk | Windows Çoklu Platform PlayStation 4 Nintendo Switch |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı Kafa Bandı Yastığı Derin Bas Güçlü Bas Hafızalı Kulak Yastığı |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Sürücü Çapı | 50 mm |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Özelliği | Esnek Mikrofon Dönebilen Mikrofon |
| Bağlantı Tipi | Kablolu |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Ses Kontrol Mikrofon Kontrol |
| Kablo Uzunluğu | 220 cm |
| Hassasiyet | 106 dB |
| Empedans | 32 Ohm |
| Konnektör Tipi | 3.5mm + USB-A |
| Kablo Özelliği | Düz Tip Jak Örgü Kablolu Adaptör (Tekten Çifte) |
| Aydınlatma Tipi | RGB |