ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Maxell EB-98 Kablolu Kulaklık
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Mavi Pembe Gri Turuncu |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Kulaklık Tipi | Kulak İçi |
| Uyumluluk | Çoklu Platform |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Gürültü Engelleme Yok |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 23 kHz |
| Sürücü Çapı | 7.3 mm |
| Mikrofon | Yok |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Bağlantı Tipi | Kablolu |
| Akustik Yapı | Açık |
| Kumanda | Yok |
| Kablo Uzunluğu | 94 cm |
| Hassasiyet | 95 dB |
| Empedans | 32 Ohm |
| Konnektör Tipi | 3.5mm |
| Kablo Özelliği | Düz Tip Jak |